Στην ανάλυση του έργου προβλέπεται η αγορά εξοπλισμού παιδικής χαράς, κούνιες, τραμπάλες και δάπεδα, σύμφωνα με τις ευρωπαϊκές προδιαγραφές και τους κανόνες ασφαλείας.Ο ηλεκτρονικός διαγωνισμός μέσω του συστήματος «Προμηθέας θα ολοκληρωθεί την Τετάρτη 12 Δεκεμβρίου 2018 στις 14:00’ (ημέρα λήξης παραλαβής προσφορών) και θα ακολουθήσει η ηλεκτρονική αποσφράγιση. Τα χρήματα του έργου και συγκεκριμένα το ποσό των 211.000,00 €, είναι εξασφαλισμένα μέσω του «Φιλόδημος ΙΙ» |
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης
(
Atom
)
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου