![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEggbdMCf5Ji6Tlv9YaWYepZoL0uZncszMOKxi32K0scH_DTrNuVUsDriZiahYOFwNkAXRTfGOVt2BCwHmj72UOJIDg_bZdzRNDzNPSzJ2pOGjROnNMAY87cJgLyFejw3-AQrwMrfsQEbY5q/s320/PT-03.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgb5BoyaZLI-x2NYuP3RDluQeSOAo5nCRL160nBj97aLlgW2S0TRF-ktErQtM9Mbpx-t_mnaYdMuueltEIZMywnNmY995Y2QQS9A_PgA_fVK6VTdLgW0F_IyqsGG2PhrUjMwqQMYAGHD-9O/s320/karamanlis.jpg)
Στα μέρη μας βρίσκεται απο την Παρασκευή ο Κων/νος Καραμανλής αφού σύμφωνα με δημοσίευμα της εφημερίδος Πρωινός τύπος Καρδίτσας σταμάτησε το μεσημέρι της Παρασκευής σε βενζινάδικο των Σοφάδων. Μαζί του η σύζυγός του και τα δύο παιδιά ενώ συνοδευόταν απο 2 τζιπ , μάλλον με άντρες της προσωπικής του φρουράς . Το δημοσίευμα κάνει λόγω για βόλτα αναψυχής της οικογενείας με πιθανότερο προορισμό το Περτούλι όπου και η Νατάσα αγόρασε σπίτι μαζί με την αδελφή της.
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου