![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi-L1CS0SMqNuBVRhsMA_ikJKFi1JOrvGXXQGO74kcIoKxkNu2KzX3cteUhWkXbm6EV16iC5tb4yCpLgQvy4lvsk7TOwRQ_ymQJCiSEjwoVO0P8uqopYkR_whnnGns7gbT-P_37JsWHApU/s320/13062158_10209237885214349_6800213988617964829_n.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi-lShF1fbK909Pye9JXeKe18UkNyJoGKk4jksQ1HynHaTzj2UzXxOh6TvFUfrF5X8_Se24L0_5Mjupo4fofT97TBLNJm0WjhNgc2ooPZaQTjGcAaHxa8kldAvAfKwGBdTUTPwQ3JlMlRE/s320/IMG_20160419_105754.jpg)
Εκπολιτιστικός Σύλλογος Δομοκού και η Δημοτική Βιβλιοθήκη παρουσίασαν σε κοινή εκδήλωση ,εμβόλιμη στη έκθεση βιβλίου του πολιτιστικού ,το βιβλίο του Δικηγόρου Θεόδωρου Η Καραγιάννη,<ΟΙ ΑΣΗΜΑΝΤΟΙ> . Τό βιβλίο παρουσίασαν ο Πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου κ Νικόλαος Καλημέρης και η καθηγήτρια Φιλιώ Παπασταθοπούλου, τον γενικό συντονισμό τον είχε η Πρόεδρος του πολιτιστικού Συλλόγου κ Μητσοπούλου. Η εκδήλωση πλαισιώθηκε απο το μουσικό σχήμα τρία τέταρτα (Αννυ και Κωνσταντίνα Καλημέρη) Το βιβλίο θα πωλείται απο το βιβλιοπωλείο του κ Ζώτου στο Δομοκό.
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου