Επίσκεψη Περιφερειακών Διευθυντών Αστυνομίας και Ασφαλείας στον Σεβασμιώτατο κ. Νικόλαο
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhdlDoX9iphxMqJtUSFiCAI0L9x3eUw_pflGkvXW2SoByN4C_mymdCzBvxmu22tsoubfSFdjGcH9UXPVYhQNrl9AXZj_UdwlXotkU2bJy_1D4GWK-I_Bt-_g1aXbMwu_9_UrJUB_45ySR-W/s1600/img_8191.jpg)
Ο νέος Αστυνομικός Διευθυντής της Περιφέρειας Στερεάς Ελλάδος Ταξίαρχος Κωνσταντίνος Νικολάου και ο νέος περιφερειακός Διευθυντής της Ασφάλειας Ταξίαρχος Στέφανος Λουλακούδης επισκέφθηκαν το πρωί εθιμοτυπικά τον Ποιμενάρχη μας στο γραφείο του επί τη αναλήψει των νέων τους καθηκόντων. Ο Σεβασμιώτατος είχε μια εγκάρδια συνομιλία μαζί τους και τους ευχήθηκε καλή δύναμη και επιτυχία στα νέα τους καθήκοντα.
imfth.gr
About kalimerisnikos
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου