![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgtMban3_QI9oD_uHCxB-dihzSqDpRl3sZElbcH51JvAgkdlPlbLIUEsynGjK6tDQxcnpix43qq6PfZ5ps8y8CU9cW8jy9yO-NdtpOElkEqr1I5cE-1borSFNgzMAMuRX_vqqk0NXdJMuDG/s320/1_kerlon.gif)
Ισοπαλία από τον Αθλητικό όμιλο Ν Μοναστηρίου
Ισόπαλος με σκορ 1-1 αναδείχθηκε ο ΑΟΝΜ με την ομάδα Ελπίδες Λαμίας . Το σκορ αδικεί το Ν Μοναστήρι που ήταν καλύτερο σε όλη την διάρκεια του αγώνα . Το σκορ άνοιξε ο Γκουζέλος με χτύπημα πέναλτι (30΄)μετά από ανατροπή του Καμπουρούδη Ι, ενώ οι ελπίδες ισοφάρισαν στο 50΄με εύστοχο σούτ. Διακρίθηκαν με την απόδοση τους οι Γιαντσίδης Αντώνιος , Γελαδάρης Απόστολος, Λουλακούδης Αντώνιος και ο Γεωργούδης Γεώργιος!
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου