![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjL2r_aUGgWQpbtwa_rp3CL8XPLkvtKnz_A8av1_JzaQN7WV6ANinAoYPuRQzzRoAEqmMQO6KGFDyogrTqVnLPRO6tI_BOgAjWa_I1522n8GL_JfcQX93is1oRecMpzbN_0s9WQAZvU9l0/s320/%CE%B1%CF%81%CF%81%CE%B1%CE%B2%CF%8E%CE%BD%CE%B5%CF%82.gif)
Και Βαφτίσια και αρραβώνας το Σαββατοκύριακο.
Αρραβωνιάστηκε το Σάββατο ο Στέργιος Ντουνούδης με την Κωνσταντίνα Χατζοπούλου κατοίκου Βαρδαλής. Εμείς να τους ευχηθούμε να στεριώσουν και καλούς απογόνους.
Τέλος το μυστήριο της βάφτισης τελέστηκε στο Ιερό Ναό Αγίου Γεωργίου. Ο Γιός του Κωνσταντίνου Παπαμιχαήλ και της Μαρούλας Δημούδης έλαβε το όνομα του, <ΔΗΜΟΣ> από τους αναδόχους του αδελφούς Τερζίδη!!! Να σας Ζήσει!!!!
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου