![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj8TgfyecieLQAr9Jz9fEjQuk2iH_QyBTgDLEbpm15gnV0-0INuq9-eTHGyOmGYe1T5VQCjL9qa7nXIqeSbGJno4L0o2wxcyS1qf-uH_-9zhq2xkTH9I7EID3TO70nKyiFBb4rT5FarAco/s320/58+1951+%CE%93%CE%91%CE%9C%CE%9F%CE%A3+%CE%94%CE%95%CE%9B%CE%97%CE%9C%CE%A0%CE%9F%CE%A5%CE%A1%CE%91+%CE%93%CE%95%CE%A9%CE%A1%CE%93%CE%99%CE%9F%CE%A5.jpg)
Έφυγε ο Μοναστηριώτης ΄Κουτσόγιωργας΄
Σε νοσοκομείο της Αθήνας άφησε την τελευταία πνοή του ο 89 χρονος Μοναστηριώτης Γεώργιος Δελημπούρας γνωστός και ως ΄Κουτσόγιωργας΄.
Ο Γιώργος Δελημπούρας συμμετείχε στο Αντάρτικο και ήταν μέλος του ΠΑ.ΣΟ.Κ από την ίδρυση του. (από εκεί και το παρατσούκλι Κουτσόγιωργας), η κηδεία του θα γίνει την Δεύτερα 25/5/2009 στο νεκροταφείο των Αγίων Αναργύρων στις 16:30.
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου