![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgsXOkP62EuQjwAjp2FtGF1_PME8_Fv9Z-o7BH5GAdhEdS4CxPDIXEsqpPq8BFbo8jK1adL946uyqqdVBA2LOmzY4CMQD3-iGbbDg6G1iFv6kZppOdeZgfxqAwErmawKZiJxBgIbfXns0tD/s320/%CE%B3%CE%BF%CF%85%CF%81%CE%BD%CE%B1%CF%82+%CE%9D.jpg)
Στην Α εθνική από χθές η Γυναικεία Ποδοσφαιρική ομάδα της Καρδίτσας. Και μάλιστα με οικονομική και Διοικητική βοήθεια από τον Πρόεδρο του συμβουλίου Νέων Θεσσαλιώτιδας κ Νίκο Γουρνά . Ο Εκκαριώτης Συνδημότης μας συμμετέχει στο Διοικητικό συμβούλιο της ομάδας αλλά παράλληλα είναι και ένας από τους μεγάλους χορηγούς της. Μπράβο Νικόλα!!!
(παραθέτουμε δημοσίευμα της εφημερίδος Νέος Αγών)
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου