![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhM0xeFSGY5dnBZCnZIM62bY3A5kcuUriEcRl2TnP5D0T92MdKvvTdQ5L9nZoUn39oaNy-kMb7r190C_TbKphNUVi5JVmATTod00j7A5V8V8SEWm0nm9o2OD9MMeoUuQG3ppjWK52QDYQ-2/s320/%CF%83%CE%BA%CE%B1%CE%BD%CE%B4%CE%B1%CE%BB%CE%B9%CE%B4%CE%B7%CF%82.jpg)
Ο Σκανδαλίδης στο Δήμο Ξυνιάδος.
Τον Δήμο Ξυνιάδος και την έδρα αυτού την Ομβριακή θα επισκεφθεί στις 7 Φεβρουαρίου το στέλεχος του ΠΑ.ΣΟ.Κ και πρώην Γραμματέας Κωνσταντίνος Σκανδαλίδης. Ως ώρα επίσκεψης φέρεται η 9:00 πμ.
Ο Σκανδαλίδης στο Δήμο Ξυνιάδος.
Τον Δήμο Ξυνιάδος και την έδρα αυτού την Ομβριακή θα επισκεφθεί στις 7 Φεβρουαρίου το στέλεχος του ΠΑ.ΣΟ.Κ και πρώην Γραμματέας Κωνσταντίνος Σκανδαλίδης. Ως ώρα επίσκεψης φέρεται η 9:00 πμ.
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου