![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi77Uzf_UXHjnjEQr0y7Cbrmi_dWVd-t3LFGbfpwlgfL32r6Ds12W6ND2quqQksLH67gv2tCwqaD-g9N6LHzqjDlJtjoqAJpQtZfw-Ycli1orFLIVzfjRj2RSN3_RKlQ55c-APGC9HYjy8M/s320/t-1506-1377.jpeg)
Δημοτική βραδιά αύριο στην Ταβέρνα του Καλημέρη.
Δημοτική βραδιά διοργανώνεται αύριο στον Καλημέρη από ομάδα φίλων του Παραδοσιακού Δημοτικού τραγουδιού στο κλαρίνο ο Κοζανίτης Τσιγγόπουλος και στο τραγούδι ο Γκόβαρης.
Δημοτική βραδιά αύριο στην Ταβέρνα του Καλημέρη.
Δημοτική βραδιά διοργανώνεται αύριο στον Καλημέρη από ομάδα φίλων του Παραδοσιακού Δημοτικού τραγουδιού στο κλαρίνο ο Κοζανίτης Τσιγγόπουλος και στο τραγούδι ο Γκόβαρης.
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου