![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjBsWBK7SIE6IgFCJb_EFCRmXXdd9Fwg6gySfoj6md7tun8FWhT-qQfY_-1HICOwXIKdoIu6rWEj9Ru4xnzk0TFaSeg7k-8axdPFKyB74jXpqEmAHbjAy-gpP_88tWAtVhDq7bcfKEzr8RZ/s320/%CF%83%CE%AC%CF%81%CF%89%CF%83%CE%B70001.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh3pHZJLTKehIFpHwyWn7pRTF_revc8BHJMDg35ZnP80c6xuqhf_RYmyCXMNFtAHC19tJK-d_VgHJkrO3dYwcO_vB3C2w-zsBxvcBkJMl1NrmmhyYXN17w-fIOdWEyMfu50vYufaNu__0B8/s320/%CF%83%CE%AC%CF%81%CF%89%CF%83%CE%B70002.jpg)
10 ΧΡΌΝΙΑ ΜΕΤΑ -ΕΝΑ ΕΓΓΡΑΦΟ ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΠΩς ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟΠΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΠΗΡΕ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΝΑ ΔΙΑΘΕΣΕΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΔΟΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ ΝΟΥΜΕΡΟ 1..Εδώ λοιπόν η πρώτη απόφαση απο τον πρόεδρο του Ν Μοναστηρίου κ Γεωργούση Δημοσθένη, του Προέδρου της Σοφιάδας κ Θ Σόρκου και Βαρδαλής κ Μπαντέ οι άλλοι έλειπαν αφού είχε προηγηθεί τρικούβερτος καυγάς.
Κοιτάξτε τα έργα :
Ανέγερση νέου Δημοτικού καταστήματος, Ανάγερση πολυιατρείου, ανέγερση αστυνομικού σταθμού(το έφαγαν τα πολυδύναμα), εξυγίανση τάφρου φιδάκι, δρόμος Άνω-κάτω Αγόριανη, και άλλα. (απο το αρχείο του Δημοσθένη Γρωργούση που μέρος του μου παραχωρήθηκε απο τον ίδιο)
2 comments:
ΚΑΠΟΙΟΙ ΛΟΓΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΕΤΩΝ ΜΕ ΤΑ ΚΟΙΝΑ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΜΠΡΟΣΤΑ
ΤΟΤΕ ΥΠΗΡΧΑΝ ΟΡΑΜΑΤΙΣΤΕΣ,ΤΩΡΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ
Δημοσίευση σχολίου