Την πρωτοχρονιάτικη πίτα έκοψαν σήμερα, Δευτέρα 9 Ιανουαρίου 2016, στο Δήμο Δομοκού.
Την εκδήλωση ευλόγησαν οι Αιδεσιμότατοι Γεώργιος Βούλγαρης και Νικόλαος Κουλουμπρούκας, ενώ ο οικοδεσπότης Δήμαρχος, Δημήτρης Τζιαχρήστας έκοψε την πίτα ευχόμενος σε όλους καλή και δημιουργική χρονιά. Ευχαρίστησε επίσης εργαζόμενους και αιρετούς για την καλή συνεργασία που υπάρχει μεταξύ τους.
![](https://i0.wp.com/efthia.gr/wp-content/uploads/2017/01/pita17-Domokou2.jpg?resize=635%2C410)
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου