ΑΟΝΜ-ΚΡΟΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

Τον 1ο εντός έδρας αγώνα δίνει σήμερα ο ΑΟΝΜ και τον δεύτερο στο φετινό πρωτάθλημα στην ΕΠΣ Καρδίτσας. Μπροστά στα κόσμο της αλλά και παρουσία του προέδρου της ΕΠΣ Καρδίτσας ο ΑΟΝΜ ευελπιστεί να πάρει την δεύτερη του νίκη.
Στο ημίχρονο το σκορ είναι 0-0 , με τον ΑΟΝΜ να έχει χάσει πάνω από πέντε κλασικές ευκαιρίες για γκολ και δημιουργώντας αρκετές άλλες με αξιώσεις!. Στο δεύτερο ημίχρονο οι ευκαιρίες για την γηπεδούχο ομάδα ήταν ακόμα περισσότερες αλλά δυστυχώς για τον ΑΟΝΜ το σκορ έληξε ισόπαλο!
Τα + του αγώνα:

το διαιτητικό τρίο το οποίο ήταν άριστο!
Η παρουσία του Προέδρου της ΕΠΣ Καρδίτσας

Τα - του αγώνα
ο τραυματισμός του τερματοφύλακα του Κρόνου που σαφώς ήταν και ο καλύτερος παίκτης της ομάδας του!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΚΡΟΝΟΥ
Ευχαριστήριο προς την ομάδα του Νέου Μοναστηρίου εξέδωσε η ομάδα του Κρόνου μετά τη σημερινή αναμέτρηση με τις δύο ομάδες να έρχονται ισόπαλες χωρίς τέρματα.
Η διοίκηση, ο προπονητής και οι παίκτες του Κρόνου θέλουν να ευχαριστήσουν την ομάδα του Α.Ο. Νέου Μοναστηρίου για την άψοξη φιλοξενία τους και το ήθος που έδειξαν και επιφυλλάσσονται για ανταπόδωση της φιλοξενίας στο παιχνίδι του δευτέρου γύρου.