Το Δομοκό και την Ομβριακή επισκέφθηκε την Παρασκευή ο Θανάσης Γιαννόπουλος (φωτό)
Το Δομοκό και την Ομβριακή επισκέφθηκε την Παρασκευή ο Θανάσης Γιαννόπουλος (φωτό)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgwSnVdxgFn_VQLTtyu6XMNJTpXLpGzcUnWMGsmVFcToA2YzmpJ08Qc9acV3cZ7I_7zS5idx3o1OFU5rG4ozLM2ovnqfJD_8NDMR-iX0eyZk6uObFg9wEAoPXvlB3M1ZStFJOGerXHlSiM/s1600/1010872_10202847180413981_4601568908011184694_n.jpg)
Το Δομοκό και την Ομβριακή επισκέφθηκε την Παρασκευή ο Θανάσης Γιαννόπουλος, υποψήφιος Περιφερειάρχης Στερεάς Ελλάδας, την Παρασκευή 2 Μαΐου 2014. Ο κ. Θανάσης Γιαννόπουλος συνομίλησε με τους κατοίκους της περιοχής για τα προβλήματα που τους απασχολούν. Τέλος επισκέφθηκε καταστήματα και υπηρεσίες του Δομοκού και την Ιερά μονή Αγίου Αθανασίου Ομβρικού στην Ομβριακή.
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου