Στα πλαίσια του εορτασμού της παγκόσμιας ημέρας περιβάλλοντος που πραγματοποιήθηκε στο Δομοκό με την συμμετοχή όλων των σχολείων του Δήμου στις 5/6/2012, Ο παιδικός Σταθμός Ν Μοναστηριού διακρίθηκε με τις ατομικές και ομαδικές εργασίες των παιδιών παίρνοντας το πρώτο βραβείο .
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjv7hOqI2TuAmESlLiRIbF-huIpefFjwxQrSoAzwcEWiPm3uSSQmv0lOQaiIpczovUpdcEC2hBIZ60eDF8t1zLqXRQuD2IMxQKJJjFNcIgczdBHU7TXi1leEOpB9zPp-iD1K6VzslInrlw/s320/DSC04332.JPG)
Η χαρά των παιδιών είναι μεγάλη και μπορούν να αποδείξουν πως ακόμη και σε αυτή την τρυφερή ηλικία μπορούν να καταλάβουν δύσκολες έννοιες όπως η ανακύκλωση και η προστασία του περιβάλλοντος και να δώσουν βροντερό παρών.
Home / ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ /
ΝΕΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ /
ΠΑΙΔΙ /
ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ /
ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ
/ Πρώτο βραβείο για τον Παιδικό Σταθμό Ν Μοναστηρίου.
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης
(
Atom
)
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου