Δύο τροχαία το Σαββατοκύριακο.
Δύο τροχαία ατυχήματα σημειώθηκαν το Σ/Κ που μας πέρασε . Το πρώτο σημειώθηκε στην είσοδο του Ν Μοναστηρίου από Φάρσαλα , την ώρα της νεροποντής όπου ο Μοναστηριώτης Κ.Π ξέφυγε του οδοστρώματος και συγκρούσθηκε με κολόνα. Η σύγκρουση ήταν ισχυρή και για τον απεγκλωβισμό του οδηγού χρειάσθηκε η επέμβαση της πυροσβεστικής υπηρεσίας. Ο 38χρονος Μοναστηριώτης τραυματίστηκε αρκετά σοβαρά.
Το δεύτερο ατύχημα σημειώθηκε μπροστά στο πρατήριο καυσίμων του Μπαλκούρα, και συνεπλάκη επιβατικό με κοπάδι προβάτων. Ο οδηγός του ΙΧ κάτοικος Θαυμακού Α.Β τραυματίστηκε ελαφριά.
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης
(
Atom
)
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου