![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiSZso4qxfvKDhniCMA-WQ_z2zd1ALWZtzxNiygnHZIKA8VJhFpfjwIPMan3torMRaz6CEfHSiXqaDvSykPRFuXglSMhoL4VvMpJ3cFDTy2eVx86Lp6fgKqlySkp4Mm2U6ZfxZKxIORVIk/s320/%CF%83%CE%AC%CF%81%CF%89%CF%83%CE%B70074.jpg)
Εκδήλωση για τα 13 χρόνια από το θάνατο του Ανδρέα!!!
Εκδήλωση με αφορμή τα 13 χρόνια από τον θάνατο του Ανδρέα Παπανδρέου διοργανώνει την προσεχή Παρασκευή η ΔΟ ΠΑΣΟΚ Θεσσαλιώτιδος σε συνεργασία με τις ΔΟ ΠΑΣΟΚ Δομοκού και Ξυνιάδος και την συμμετοχή της Νομαρχιακής Επιτροπής Φθιώτιδος. Στην εκδήλωση που θα πραγματοποιηθεί στην κεντρική πλατεία του Ν Μοναστηρίου ομιλητής θα είναι ο Βουλευτής του ΠΑΣΟΚ κ Καρχιμάκης.
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου