23 Αυγούστου η καρδιά του πολιτισμού στο Δήμο μας χτυπάει στην Αγραπιδιά!!
Για μια ακόμα φορά η Αγραπιδιά δίνει βροντερό παρών στα πολιτιστικά δρώμενα του τόπου μας . Πραγματικά φέτος ο Σύλλογος της Αγραπιδιάς βάλθηκε να μας τρελάνει. Δείτε τους καλλιτέχνες που θα απολαύσουμε στις 23 Αυγούστου στην Αγραπιδιά. : Ασπασία Στρατηγού, Παναγιώτης Λάλεζας, Γλυκερία και όλα αυτά με την μεγάλη ορχήστρα της Εστουντιαντίνας. Μπράβο σε όλους του διοργανωτές!!!
Home / ΑΓΡΑΠΙΔΙΑ /
ΘΕΣΣΑΛΙΩΤΙΔΑ /
ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ
/ 23 Αυγούστου η καρδιά του πολιτισμού στο Δήμο μας χτυπάει στην Αγραπιδιά!!
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης
(
Atom
)
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου