![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiseL2cjTYdkJ6YsQvS1g528HoPgFEA7x3CW_xYfZg2_u9YIdVmVONYGC88jUP8IaCBezqPhr8J77GP400cScVtGI3lp4u393d6bK7ohFAMnsrTuYn7qOSiPnNnjN2Zw8I9jLKNetGb_TS2/s320/THLEFVNIKOS+KATALOGOS.jpg)
Κυκλοφορεί από αύριο ο νέος τηλεφωνικός κατάλογος του Δήμου μας.
Νέο τηλεφωνικό ευρετήριο έκδωσε από σήμερα και θα κυκλοφορεί από αύριο ο Εμπορικός Σύλλογος Ν Μοναστηριού και περιχώρων. Ο κατάλογος περιέχει τα τηλέφωνα από όλα τα χωριά του Δήμου Θεσσαλιώτιδος και φυσικά τους επαγγελματίες μας.
2 comments:
θέλω και εγώ κατάλογο!!!
Μ.Κ.
how can you write a so cool blog,i am watting your new post in the future!
Δημοσίευση σχολίου