τσικνοπέμπτη στο Νέο Μοναστήρι kalimerisnikos Φεβρουαρίου 19, 2009 ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ , ΝΕΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ Την τσικνοπέμπτη θα γιορτάσουν απόψε οι Μοναστηριώτες με τον δικό τους ΄Μοναστηριώτικο' τρόπο. Παιδιά με προσοχή το ψητό ..και να θυμάστε ότι μέσα σε αυτό υπάρχουν και κόκαλα. Share on Facebook Share on Twitter Share on Google Plus About kalimerisnikos RELATED POSTS τσικνοπέμπτη στο Νέο Μοναστήρι Reviewed by kalimerisnikos on Φεβρουαρίου 19, 2009 Rating: 5
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου